Straipsnių talpinimo taisyklės apibrėžia Seomaster.lt privataus tinklo talpinimo taisyklės. SEO straipsnių talpinimo kainas galite rasti čia.

Šioje svetainėje negali būti talpinami kopijuoti straipsniai, o taip pat straipsniai pornografijos, warez – (piratinės programinės įrangos) ar narkotikų propaguojamos tematikomis. Draudžiama publikuoti šlamštą (SPAM tipo straipsnius).

Straipsniai privalo būti parašyti taisyklinga Lietuvių kalba, juose negali būti vartojami keiksmažodžiai ar necenzūriniai žodžiai. Straipsniai privalo būti unikalūs ir niekur kitur nepublikuoti iki patalpinimo šioje svetainėje. Praėjus 7 kalendorinėms dienoms nuo patalpinimo į šią svetainę savo straipsnį autorius gali talpinti ir kitose straipsnių kataloguose ar direktorijose, kurios nepriklauso reklamos.org grupei.

Vartotojo talpinamas straipsnis negali turėti daugiau kaip 2 (dviejų) išeinančių nuorodų. Straipsnis turi būti priskirtas tik vienai ir labiausiai tinkančiai kategorijai.

Registruoti vartotojai gali talpinti straipsnius savarankiškai naudodamiesi jiems suteiktais prisijungimo duomenimis, tačiau patalpintų straipsnių skaičius negali viršyti apmokėtų straipsnių kiekio. Jei vartotojas pastebi, kad jo apmokėtų straipsnių kiekis yra pasiektas, jis privalo atlikti apmokėjimą į katalogo administracijos sąskaitą ir tik tada talpinti straipsnį. Visi mokėjimai vykdomi pagal skiltyje Straipsnių talpinimas nurodytus įkainius.

Pažeidus šias taisykles, neatitinkantys taisyklių straipsniai bus trinami be išankstinio perspėjimo, o registruoti vartotojai — blokuojami be galimybės sugrįžti, o mokėjimai už paslaugas nebus grąžinami.